KADIN ve KAHVE

ATOMY Ürünleri Türkiye’de

03.12.2022
87
ATOMY Ürünleri Türkiye’de

2009 yılında Güney Kore’de kurulan ATOMY, 20 farklı ülkede doğrudan satış yapan bir network marketing şirketidir. Küresel bir marka olarak “Mutlak Kalite Mutlak Fiyat” ilkelerine bağlı, tüketici odaklı bir stratejiyi benimseyen şirket, Türkiye’deki faaliyetlerinde de bu prensiplerini sürdürmeye kararlı.

Ayrıca ATOMY, ileriye dönük müşteri başarısı hedefimize odaklanarak ve ilkelere uymak, birlikte büyümek ve paylaşmak gibi üç temel kurumsal kültürü teşvik ederek sürdürülebilir büyümenin temelini sağlamlaştırıyor.
2020 yılında ATOMY’nin yıllık geliri 1,8 milyar USD’ı (sektörde dünya ilk 10’da yer alan) ve global üyelerinin sayısı ise 15 milyonu buldu.

atomy-global

ATOMY’yi Değerli Kılan Faktörler

Kaliteden ve insan sağlığından taviz vermeyen şirket, ürünlerinin uluslararası laboratuvarlardaki testlerden de mükemmel sonuçlar elde etmeyi başarıyor.

Kore Cilt Bakım Rutini başlıklı yazımızda, Kore’li kadınların inanılmaz güzellikteki ciltlerine sahip olmak için uygulayabileceğiniz bakım rutinlerinden bahsetmiştik.

ATOMY ürünlerinin Türkiye’de yer bulmasıyla, bu hedefe ulaşmak artık çok daha kolay…

atomy dermatest

Güney Kore kökenli şirketin ürün portföyünde 500’e yakın ürün bulunuyor. Türkiye’de ise bu ürünlerin (şimdilik) 70 kadarı satışa sunulmuş şekilde. Bu sayı giderek artacak ve her ihtiyaca yönelik bir ürün mutlaka alıcısına kolaylıkla ulaşacak.

ATOMY, dünyanın pek çok büyük üretici-satıcı firması gibi, satış ve pazarlamada Network Sistemini benimsemiş durumda. Bu sistemle satış yapan firmalar arasında 2021 sonu itibarı ile 10. sırada yer alıyordu. Ama tüm rakiplerinin ve marketing uzmanlarının görüşleri, şirketin çok kısa bir süre içinde ilk üçe, sonra da liderliğe yükseleceği yönünde.

İlginizi Çekebilir:  Kore Cilt Bakım Rutini

Network Sistemi Nedir?

Network Marketing Sistemi, doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış, en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir satıcı tarafından anlatılarak tanıtıldığı bir satış yöntemidir.

Bu sistemde kişiler bir şirketin ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra denedikleri ürünleri başkalarına tavsiye ederek veya satarak şirketlerden belirli bir komisyon ve/veya indirim alırlar. Daha sonra bu kişiler o şirketin bir satış görevlisi olurlar. Çevrelerinde bu ürünleri tanıtarak, satmaya ve başka kişileri de ağa katarak sistemin genişlemesini sağlarlar.

Network sistemlerinin asıl amacı, belli bir markaya sadakat yaratılması ve bu sadakatin yakın çevreye yayılmasının sağlanmasıdır.

Yine ATOMY örneğinden yola çıkarsak; zaten sürekli kullanmakta olduğunuz kişisel bakım ürünleri arasında bu markanın ürünlerini öncelikle kendiniz kullanıp beğendiğiniz ürünleri başkalarına tavsiye edersiniz. Bunun sağladığı avantajlar, hem ürün kalitesini görmek, hem de çevrenize tanıtırken bu kişisel tecrübelerinizden yaralanmanızı sağlamak olacaktır. Bu şekilde network sistemi doğal bir şekilde genişleyecek, siz de kullandığınız ürünlerden hem indirim, hem de prim elde etmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Absolute CellActive Cilt Bakım Seti

atomy maske

Network sistemlerinin en belirgin özelliği ise, ağın genişlemesi ile artık sınırlı miktarda, hatta sadece kendi ihtiyaçlarınız için bile alışveriş yapsanız da, ağınızdaki diğer girişimcilerin satışlarından elde edeceğiniz prim ile bir tür “pasif gelir” elde etmeye başlamanızdır. Sağlıklı bir ekip yapılanması ile, az satış ile yüksek miktarlarda prim ve bonus kazanma şansınız devam edecektir.

Bu sistemi ATOMY gibi köklü ve güvenilir bir şirkette sürdürmeniz ise, marka bağlılığı ve sürekliliği sağladığı için artık rutin alışveriş halini alacak ve pasif geliriniz giderek artacaktır. Bununla birlikte Atomy Şirketinin global sistemiyle pek çok ülkede girişimci kimliğinizle kolayca faaliyet gösterip uluslararası bir iş kimliğine sahip olacaksınızdır.

ATMOY Türkiye Ürün Portföyü

ATOMY Türkiye satışlarını online olarak sürdürüyor ve üyelik sistemi ile ekstra avantajlar sunuyor. Size en yakın üyeden ürünleri temin edebileceğiniz gibi, kendiniz de üye olarak avantajlarla dolu ürünlerden faydalanma şansını yakalayabilirsiniz.

Peki Türkiye’de hangi ürünleri bulabilirsiniz?

Başlıca ürün kategorileri;
• Takviye Edici Gıdalar,
• Cilt Bakımı
• Kişisel Bakım Ürünleri
• Yiyecek & İçecek
•Ev ve temizlik ürünleri
• Diğer ürünler
Burada en temel başlıklarla listelediğimiz ürün kategorileri, her yaşa ve özelliğe hitap edecek kalite ve donanımda ürünlerle dolu ve ürün sayısı ve çeşitliliği giderek artıyor.

İlginizi Çekebilir:  ATOMY Psyllium Husk

Tüm bu ürünler dünya markalarının üst segment kalitesindeyken, satış sistemi maliyet ve dağıtım avantajlarıyla en uygun fiyatla tüketiciye ulaşıyor.

 

atomy hand therapy

Yukarıda saydığımız kategorilerde yaklaşık cilt bakımından kahveye, diş bakım ürünlerinden bloknotlara varan yaklaşık 70 ürün ile ATOMY, Türkiye piyasasına oldukça iddialı ve başarılı bir giriş yapmış oldu. Giderek genişleyen ve memnun müşterilerden oluşan ağıyla şirketin diğer bir çok ülkede olduğu gibi, ülkemizde de adından sıkça söz ettireceği şimdiden belli oluyor.
ATOMY ürünlerine kolayca tanışmak, hatta üye olarak size özel indirimlerden, promosyonlardan ve primlerden faydalanmak için bize iletişim sayfamızdan veya ana sayfamızın sağ üst köşesindeki WhatsApp İletişim butonundan ulaşabilirsiniz.

ATOMY ÜYELİK

Bu mükemmel ürünleri tek bir yazıda tanıtmak mümkün olmadığı için, sizleri birebir görüşmelerde daha fazla aydınlatmamız da mümkün olacaktır.

ATOMY ürünlerine kolayca tanışmak, hatta üye olarak size özel indirimlerden, promosyonlardan ve primlerden faydalanmak için bize iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

ATOMY ÜYELİK BAŞVURUSU

 

spiral-rahim içi araç-ria

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.