KADIN ve KAHVE

Endolift Lazer Ağı

Endolift Lazer Ağı

Kırışıklıklara karşı endolift lazer ağı yöntemi nedir?

Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte yenilenen lazer sistemi endolift lazer ağı sayesinde bireyler ameliyatsız bir şekilde cilt germe işlemleri yapabilmektedirler. Özellikle çene, boyun ve yüz bölgesindeki sarkmaların büyük bir kısmının giderilmesinde bu yöntem kullanılmaktadır. Aynı zamanda gözaltı torbalarının düzeltilmesi noktasında cilt kesimlerine ve cerrahi operasyonlara gerek kalmamaktadır.

Anesteziye ve kesiye gerek kalmadan yalnızca soğutma yöntemi ile yapılabilen bu uygulama, şimdiye kadar uygulanan geleneksel cerrahi işlemlere oranla hem daha kolay hem de daha güvenli olmaktadır. Güzelliğine önem veren her kadın yüz kısmında meydana gelen sarkmalardan ve gözaltı torbalarından ağrısız ve ameliyatsız bir şekilde kurtulmak ister. İşte endolift lazer ağı bu noktada yardımınıza koşuyor.

Peki bu endolift nedir ve nasıl uygulanır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

endolift lazer agi

Endolift tek bir saç teli kalınlığında mikrofiber yardımı ile insizyon olmamaksızın derimizin altına inebilen 1470 nm boyutundaki dalgalara sahip seçici lipolitik ve fotobiomodülasyon enerjilerini cilde enjekte eden bir lazer lifting uygulaması olarak bilinmektedir. Bu lifting uygulaması, yerçekiminin zıt yönde vektörel mikro tüneller yardımı ile fiberler, işlemlerden hemen sonra çıkarılarak cilt üzerinde hiçbir iz bırakmaz. Lazer destekli olan bu tedaviler için FDA onayı bulunduğu için uygulamanın sadece bir seansında bile doğal sonuçlar elde edebilmeniz mümkün.

Hem erkeklere hem de kadınlara ve yaş grubu fark etmemeksizin her cilt tipine endolift uygulaması yapılmaktadır. Cildinde çok fazla ya dokusu ve sarkmalar bulunan tüm bireyler endolift lazer ağından yararlanabilirler. Uygulamanın hemen ardından yapmanız gereken hiçbir özel bakım bulunmadığı için günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Yapımı aşamasında hafif ağrılar hissettiğiniz bu uygulama soğuk hava yardımı ile yapılmaktadır. Fakat istediğiniz takdirde anestezik uygulanabilmektedir. Endolift Lazeri tek seans şeklinde uygulamak yeterli olacaktır. Fakat istediğiniz takdirde 4 8 ay sonra tekrardan bir uygulama yaptırmak mümkün olmaktadır. Endolift lazer ile ilgili sıkça sorulan sorular ve Endolift lazer etkilerini şu şekilde açıklamak mümkün:

Endolift uygulaması sonrasında neler gerçekleşir?

 • Uygulamanın hemen ardından bir lipoliz reaksiyonu meydana gelmektedir.
 • Endolift lazer ağı uygulaması sonucunda yüzde ve boyunda meydana gelen sarkmalar tamamıyla düzelmektedir.
 • Vücudumuz yeni kollajen oluşumuna aktive olmaktadır.
 • Cilt eskiye oranla daha etkili şekilde sıkılaşmaktadır.
 • Ciltteki yağ dokusu ciddi oranda azalmaktadır.
 • Çene hattı ve yüz kontürü belirginleştirmektedir.

Cildin hemen altında bulunan ısıyı arttırarak vücudu yeni damar oluşturmaya teşvik etmektedir.

endolift lazer 2

Endolift Lazer Ağının Uygulama Alanları

 • Gözaltı bölgesi
 • Boyun bölgesi
 • Çene bölgesi
 • Gıdı
 • Nasolabial

Endolift lazer ağının etki süresi ne kadardır?

Endolift lazer ağı uygulandıktan hemen sonra etkisini görmek mümkündür. Ancak lazerin etkisi devamlı artar. Yaklaşık beş altı ay sonrasında isteyen nihai sonuca ulaşılabilir. Fakat cildinizdeki tam iyileşme küresi 2 yıl kadar devam etmektedir. Endolift uygulaması yapan birey, kilo almadığı takdirde etki süresi uzundur. Endolift uygulamasından kalıcı bir etki elde etmek mümkündür. Fakat yaşlılık kişiden kişiye değişmektedir. Bu nedenle bireyin tekrardan endolift lazer uygulamasına ne zaman ihtiyaç duyacağı öngörülemez.

Endolift lazer ağı etkisi

Derimizin hemen altına lazer fiberler yardımı ile yoğun ısı gönderen yöntem, kollajen sentezi artışı başlatmakta ve cildin gerilmesini sağlamaktadır. Lazer hem gerilmeyi sağlamakta hem de vücudunuzdaki yüksek oranlı yağların erimesi noktasında büyük yarar sağlamaktadır. Özellikle yüz hatlarınızda, çene kenarında oluşan sarkık yağları ve Çin bıyıklarının oluşumunu sağlayan yağları eriterek gıdıdaki sarkmaları ameliyat olmadan giderme yöntemidir. Uygulama sayesinde çene hattı olduğundan daha keskin ve dinamik bir hale büründürülür.

Endolift lazer ne kadar sürer ?

Lokal anestezi ile uyuşturulan cilde yapılan bu işlem yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Endolift lazer uygulamasından hemen sonra iz kalır mı?

Uygulamanın hemen ardından cildinizde herhangi bir iz kalmayacaktır. Dışarıdan cildimize bakıldığı zaman hiçbir şekilde endolift belli olmayacaktır. Aynı zamanda iplerde meydana gelen kopma ve asimetri gibi komplikasyonlara rastlanmayacaktır.

Endolift lazer Ağının güncel fiyatları nelerdir?

Endolift lazer yaptırmak isteyenler için güncel fiyatlardan bahsetmek gerekirse net bir fiyat belirlemek pek doğru olmayacaktır. Çünkü bireyler endolift yaptırmak istedikleri bölgeyi ve beraberinde lazer liposuction yapıp yapmayacakları noktasında ödeyecekleri ücretsiz değişiklik göstermektedir. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için endolift lazer ağı yaptıracağınız yerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endolift Lazer Ağı Sıkça sorulan sorular

Endolift Lazer Ağı programı kaç oturum uygulanır?
Endolift Lazer Ağı programı için tek oturum yeterlidir.

Endolift Lazer Ağı programı ardından sızı olur mu?
Programın ardından sızı nerdeyse olmaz. Uygulama hava soğurma ile yapılmaktadır.

Endolift Lazer Ağı programı sonra iyileşme süreci nasıl olur?
Endolift Lazer Ağı programı ardından pek rahat geçer. Özel bir bakım gerektirmez ve uygulamadan derhal sonra normal hayata dönülebilir.

kadinvekahve 100

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.