KADIN ve KAHVE

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

www.kadinvekahve.com üzerinde genel sağlık, kadın, bakım, güzellik ve diğer kategorilere yönelik konular ele alınmaktadır.

www.kadinvekahve.com kadın sağlığı konusunda Türkiye’nin en güvenilen ve en kapsamlı sağlık platformudur. “A’dan Z’ye Sağlıklı Kadınlar” mottosu ile akademik bilgi içeren konularda yetkin görüş ve önerilerin bulunduğu sitemizde Kişisel Bakım, Genel Konular, Diyet ve Zayıflama, Kadın Sağlığı ve daha pek çok başlığın beraberinde aktüel sağlık haberleri yer almaya devam edecek.

Pozitif sağlık anlamında, bir başvuru ve referans platformu olmak için çıktığı yolda internette en çok aranılan kelimelerden, az bireyin ilgilisini çeken sorulara kadar uzanan, insanların merak ettiği ve ilgi duyduğu tüm konuların yer alacağı bir kadın sağlık sitesi olmak amacındayız.

Makalelerimizde vereceğimiz veriler işin uzmanı kişilerce hazırlanmakta, yalın ve anlaşılır bir dille siz sevgili okuyucularımıza sunulmaktadır. Siz de bu portalda gezerken sağlık bölümünde merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşacak bilgi edineceksiniz.

Burada bilimsel gerçeği koruyor ve savunuyoruz. Eğer www.kadinvekahve.com’un sıkı bir takipçisi iseniz; hakkımızda daha çok bilgi sahibi olacak ve bu arayışımıza siz de tanık olacaksınız.

Blogumuz’daki yazarlar:

Yaşam bölümünde o kadar çok sayıda blog var ki, en bilindik blogların hepsini dahil etmeye çalışmayacağız. Bununla beraber, çok bilindik, etkin olan, konusunda ve işinde uzman kişilerden oluşan bir yazar ve danışman kadromuz ile sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

Peki, HAKKIMIZDA başlığı altında bahsettiğimiz bu yazar ve uzmanlar kimlerdir? Gelin hep beraber bakalım;

Dr. Arda BÜTÜN

Eskişehir’li Tıp doktorumuz. Devlet sektöründe görevine devam ederken, sorumlu olduğu alternatif tıp yöntemleri kliniği ve sitemizin danışmanlık faaliyetlerini de başarı ile sürdürmektedir. Dr. Arda Bütün evli ve iki çocuk babasıdır.

www.kadinvekahve.com web sitesinde, kadın sağlığı, gebelik ve doğum, estetik gibi konularda danışman olarak görev yapıyor.

Hatice YÜKSEK KÖLMÜK

www.kadinvekahve.com Kültür-Sanat İçerik yöneticisi Sn. Hatice YÜKSEK KÖLMÜK aslında Jeoloji Mühendisi. Yoga, sanat ve kültür gezilerine olan ilgisi sitemize de harika makaleler olarak yansımaya devam ediyor.

Öykü CANTÜRK

Lisans Eğitimini Hollanda’da tamamlamış olan Klinik Psikolog Sn. Öykü CANTÜRK, kadın ve toplum psikolojisi, aile danışmalığı gibi konularda sitemizin danışmalığı görevinde.

Erkan GÜN

İş, çalışma ve sosyal hayat konularından sorumlu editörümüz. Alanıyla ilgili sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır…

GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ olarak sitemizin tasarımı ve yayını konusunda da bize destek olmaktadır…

Ve Siz Takipçilerimiz…

Bu sitenin gerçek sahibi olan siz takipçilerimiz, bize nerede, ne zaman, hangi konularda yazmamız gerektiğini bildirirseniz çok seviniriz.

info@kadinvekahve , info@gunwebportal.com , gunwebportal@gmail.com e-mail adreslerimize yollayacağınız maillerle, site üzerinde konulara yapacağınız yorumlarla veya iletişim sayfamızdan yollayacağınız formlarla bizimle iletişime geçebilir, hakkımızda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler!

kadinvekahve-hakkımızda