HAKKIMIZDA

   

Hakkımızda

www.kadinvekahve.com üzerinde genel sağlık, kadın, bakım, güzellik ve diğer kategorilere yönelik konular ele alınmaktadır.

www.kadinvekahve.com kadın sağlığı konusunda Türkiye’nin en güvenilen ve en kapsamlı sağlık platformudur. “A’dan Z’ye Sağlıklı Kadınlar” mottosu ile akademik bilgi içeren konularda yetkin görüş ve önerilerin bulunduğu sitemizde Çocuk Hastalıkları, Diş Sağlığı, Diyet ve Beslenme, Göz Hastalıkları ve daha pek çok başlığın beraberinde aktüel sağlık haberleri yer almaya devam edecektir.

Pozitif sağlık anlamında, bir başvuru ve referans platformu olmak için çıktığı yolda internette en çok aranılan kelimelerden, az bireyin ilgilisini çeken sorulara kadar uzanan, insanların merak ettiği ve ilgi duyduğu tüm konuların yer alacağı bir kadın sağlık sitesi olmak amacındayız.

Makalelerimizde vereceğimiz veriler işin uzmanı kişilerce hazırlanmakta, yalın ve anlaşılır bir dille siz sevgili okuyucularımıza sunulmaktadır. Siz de bu portalda gezerken sağlık bölümünde merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşacak bilgi edineceksiniz.

Burada gerçeği koruyor ve savunuyoruz. Eğer www.kadinvekahve.com’un sıkı bir takipçisi iseniz; bu arayışımıza siz de tanık olacaksınız.

Blogumuz’daki yazarlar:

Yaşam bölümünde o kadar çok sayıda blog var ki, en bilindik blogların hepsini dahil etmeye çalışmayacağız. Bununla beraber, çok bilindik, etkin olan, konusunda ve işinde uzman kişilerden oluşan bir yazar ve danışman kadromuz ile sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

Peki, bahsettiğimiz bu yazar ve uzmanlar kimlerdir? Gelin hep beraber bakalım;

Dr. Arda BÜTÜN

Eskişehir’li Tıp doktorumuz. Devlet sektöründe görevine devam ederken, sorumlu olduğu alternatif tıp yöntemleri kliniği ve sitemizin danışmanlık faaliyetlerini de başarı ile sürdürmektedir. Dr. Arda Bütün evli ve iki çocuk babasıdır.

www.kadinvekahve.com web sitesinde, kadın sağlığı, gebelik ve doğum, estetik gibi konularda danışman olarak görev yapıyor.

Hatice YÜKSEK KÖLMÜK

www.kadinvekahve.com Kültür-Sanat İçerik yöneticisi Sn. Hatice YÜKSEK KÖLMÜK aslında Jeoloji Mühendisi. Yoga, sanat ve kültür gezilerine olan ilgisi sitemize de harika makaleler olarak yansımaya devam ediyor.

Öykü CANTÜRK

Lisans Eğitimini Hollanda’da tamamlamış olan Klinik Psikolog Sn. Öykü CANTÜRK, kadın ve toplum psikolojisi, aile danışmalığı gibi konularda sitemizin danışmalığı görevinde.

Erkan GÜN

İş, çalışma ve sosyal hayat konularından sorumlu editörümüz. Alanıyla ilgili sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır…

GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ olarak sitemizin tasarımı ve yayını konusunda da bize destek olmaktadır…

Ve Siz Takipçilerimiz…

Bu sitenin gerçek sahibi olan siz takipçilerimiz, bize nerede, ne zaman, hangi konularda yazmamız gerektiğini bildirirseniz çok seviniriz.

[email protected] , [email protected] , [email protected] e-mail adreslerimize yollayacağınız maillerle, site üzerinde konulara yapacağınız yorumlarla veya iletişim sayfamızdan yollayacağınız formlarla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler!

Görmek gerekir

diyet yaparken-1

Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0
Tüm kadınlar fit ve kusursuz bir vücuda erişmek ister. Bu nedenle çeşitli diyetler deneyen kadınlar, diyet yaparken dikkat etmesi gereken önemli hususları göz ardı edebilmektedirler. Diyet yaparken dikkat etmeniz gereken bazı...

Gebelikte Reflü Kabusu

0
Gebelikte reflü yakınmaları, anne adaylarının en sık karşılaştıkları mide rahatsızlıklardan biri durumunda.  Hamileliğin ilk evresinden itibaren mide problemleri ile karşılaşan anne adayları, özellikle mide bulantıları ve mide yanmaları konusunda hamilelik döneminin...

Kış Aylarında Bağışıklık Sistemini Güçlendirme

0
Özellikle yaz aylarından kışa geçişte güneş ışınlarının etkisini azaltması ile bağışıklık sistemi zayıflamaktadır. Bu dönemde hastalıklarla mücadele edemez ve kilo kontrolü sağlanamaz. Bu nedenle bağışıklık sisteminizi güçlendirmeli ve aynı zamandan doğru...