KADIN ve KAHVE

Innoaesthetics Ürünleri ile Yıllara Meydan Okumak Mümkün…

16.08.2021
461
Innoaesthetics Ürünleri ile Yıllara Meydan Okumak Mümkün…

İspanya’da 1898 yılında kurulan ve günümüzde 67 ülkede mezoterapi, peeling ve anti-aging ürünleri ile referans kurum haline gelen Innoaesthetics, benzersiz ürün portföyü ile artık Türkiye’de.

Hem şirketin Türkiye’deki faaliyetleri, hem de ürünleri hakkında bilgi almak için Innoaesthetics Türkiye‘nin kurucusu ve CEO’su Sn. Tolga Korkmaz ile bir söyleşi gerçekleştirdik. www.kadinvekavhe.com olarak; mezoterapi, peeling ve anti-aging ürünlerle ilgili merak edilen soruların yanıtlarını almaya çalıştık.

İşte Innoaesthetics Türkiye’ye Yönelttiğimiz Sorular ve Cevapları

kadinvekahve.com : Innoaesthetics’in dünyadaki ve Türkiye’deki tarihçesi hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Tolga Korkmaz : 1898’de Fernando Bouffard Ph.D.’nin büyük dedesi Bay Antonio Fita Trías Ph.D. (mevcut INNOAESTHETICS CEO’su), ailenin ilk eczanesini açtı. Otuz altı yıl sonra, babasıyla aynı tutkuyu miras alan Bay Antoni Fita Ramírez, aile şirketini daha da genişletti. Aynı aile kültüründen gelen yöneticiler ve alanında uzman bilim adamlarının gözetiminde ve rehberliğinde dermo-kozmetik alanında başarılı formüller geliştirdikten uzun yıllar sonra, laboratuvar Pro-Medic markasını çok uluslu hale getirmeye karar verdi. Şirket, Mediclean, Mediblock, I.C.P, Kelagel, Hylactive, Redevit A + C, C-Kaderm gibi ürünler sayesinde uluslararası prestij kazandı. 2015 yılında ise, Laboratuvar, INNOAESTHETICS markası altında baştan yaratılan tüm ürün gruplarını birleştirmeye karar verdi.

innoaesthetics tarihçe-1

2020 yılında ise, bu mükemmel ürünleri Türkiye’ye kazandırmak amacıyla, Innoaesthetics Türkiye kuruldu ve “Yaşamdan gelen yenilik” sloganıyla ürünlerimiz tüketiciyle buluştu.

İlginizi Çekebilir:  Patates Mucizesi..!

kadinvekahve.com : Ürün kategorileriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Tolga Korkmaz : Genel olarak ürün portföyümüzü 4 ana grupta listeleyebiliriz. Bunlardan TDS ve EXFO grubundaki ürünler profesyonel mezoterapi ve peeling uygulamalarına yönelik ürünler ve estetik ve sağlık merkezlerinde uzmanlar tarafından uygulanıyor.

Diğer iki ürün grubumuz ise DERMA ve EPİGEN. Bu kategorideki ürünler günlük ev kullanımına uygun. Kadınlarımız, zamanın cilt üzerindeki olumsuz etkileri ile kolayca başa çıkabilmek için güvenle kullanabilirler.

mezoterapi-1

Tolga KORKMAZ (INNOAESTHETICS TÜRKİYE CEO’su)

Her cilt ve ihtiyaçları faklıdır. Dolayısıyla, kişiye uygun ürün ve tedavi yöntemini belirlemek için profesyonel uygulama merkezlerinden destek almanız mümkün.

Profesyonel Mezoterapi ve Peeling uygulamaları ve Türkiye çapındaki merkezlere ulaşmak için kadınlarımız bize ulaşarak kolayca bilgi alabilirler. Çünkü Innoaesthetics Türkiye olarak, Türkiye genelindeki uygulama merkezleriyle, satış temsilcilerimiz aracılığı ile sürekli temas halindeyiz.

kadinvekahve.com : Günlük kullanım ürünleriniz nelerdir?

Tolga Korkmaz : DERMA ve EPİGEN ürün skalamız oldukça geniş. Günlük cilt bakımı ve cildin zamanla olarak yarışında kadınlara avantaj sağlayacak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

DERMA ürünlerimiz; EXTREME SKIN BARRIERREDNESS CREAM, EYE REVITALIZER, AGE RESCUE 24H CREAM, SKIN REPAIR, REVITALIZE MASKREFRESH MASKβ PURIFIER 24H CREAMDARK SPOT ERASER [DSE Plus+] 24H CREAMSUNBLOCK UVP 50+, SUNBLOCK UVP 50+ OILY SKIN, KERATODERM  ve HAIR LOTION olarak listelenebilir.

İlginizi Çekebilir:  Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır?

EPİGEN kategorisindeki ürünlerimiz ise; URBAN DAY CREAM SPF20, AGE PERFECTION SERUMANTIOX SERUMPIGMENT DEFENSE SERUMPURIFYING SERUMCOVERAGE UVPS50+ LIGHT / MEDIUMBODY CONTOUR

Profesyonel Mezoterapi ve Peeling uygulamalarında olduğu gibi, DERMA ve EPİGEN Günlük Kullanım ürünleri konularında veya her türlü soruları için değerli kadınlarımıza bilgi ve tavsiye vermekten mutluluk duyuyoruz.

innoaesthetics-1

kadinvekahve.com : Peki takipçilerimiz ürünlerinize nasıl ulaşabilirler? Daha açık haliyle, ürünlerin satış kanalları hangileridir?

Tolga Korkmaz : TDS ve EXFO ürünlerinin profesyonel uygulamalar için olduğundan bahsetmiştim. Ancak bizim için günlük kullanım ürünleri olan DERMA ve EPİGEN de kullanım alanları ve etkileri göz önüne alındığında yine “profesyonel” ürünler olarak tanımlanmalı. Biz bu ürünlerin sıradan kozmetik ürünler ve kremlerle karıştırılmalarını hiç arzu etmiyoruz. Bu nedenle zincir mağazalarda ve eczanelerde ürünlerimize ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Cildinizin ihtiyacını en yakından siz kadınlar biliyorsunuz. Biz de bu ihtiyaçlara uygun profesyonel ürünler sunuyoruz. Ürünlerimizi “kozmetik ürün” olarak adlandırmak, bu nedenle biraz haksızlık olacaktır. Başlangıçta, tarihçemizle ilgili sorunuza yanıt verirken, firma temellerinin 1898’de atıldığını ve (şimdilik) 67 ülkede kadınlara hizmet ettiğini belirtmiştim. Siz ihtiyacınızı belirleyin, çözüm önerilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tereddüt etmeden bize ulaşın.

İlginizi Çekebilir:  Vazelin ve Faydaları

Satış kanallarımıza gelince; içinde bulunduğumuz pandemi süreci boyunca, ürünlerimize ulaşımı kolaylaştırmak ve sürdürmek amacıyla, e-ticaret sitelerinden sadece seçkin bir kaç tanesine ürün satış yetkisi verdik.

Ancak hem bilgilendirme, hem de ürün çeşitliliği ve tedarik kolaylığı nedeniyle kadınlarımızın ilk tercihi firmamızın kendisi olmalıdır. Bize ulaşmak hem kolay, hem de (örneğin fiyat açısından) daha avantajlı. Yukarıda da açıklamaya çalıştığım gibi; hem ürün tedariği hem de ürünlerle ilgili sağlıklı bilgi için hanımlar bize kolayca ulaşabilirler. Web sitemizdeki İLETİŞİM formumuz, [email protected] e-mail adresimiz ve 08508854355 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşmak mümkün.

kadinvekahve.com : Anlaşılan o ki; bu söyleşi ürünlerinizi tanıtmak için çok da yeterli değil. Takipçilerimiz size kolaylıkla ulaşabilseler de, devam niteliğinde yeni söyleşiler talep etsek ne dersiniz?

Tolga Korkmaz : Elbette tüm ürün portföyümüzü ve özelliklerini bir çırpıda anlatmak mümkün değil. Ne zaman isterseniz tekrar bir araya gelip bilgi alış verişi yapmaya başta ben olmak üzere tüm profesyonel ekibimizle hazırız. Innoaesthetics Türkiye olarak, ülkemizde yeni sayılabilecek ürün portföyümüzü daha geniş kitlelere tanıtmak için bu söyleşinin faydalı olduğuna inanıyorum. Tekrar görüşmek üzere…

innoaesthetics-png

Innoaesthetics Türkiye CEO’su Sn. Tolga Korkmaz’ın şirket ve ürünlerle ilgili sorularımıza verdiği cevapları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz…

Gerçekten bu mükemmel ürünleri cildinize kazandırmanın tam zamanı…

Sevgilerimizle,

kadinvekahve 100

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.